ÇOMÜKART - Bilgiler
Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanlığı
YEMEK FİYATLARI
Kişi Tipleri 1. Öğün Diğer Öğünler
Öğrenci 5,00 TL 17,25 TL
İdari Personel 10,00 TL 17,25 TL
Akademik Personel 13,00 TL 17,25 TL
Sözleşmeli Personel (4B) 10,00 TL 17,25 TL
4/D ve Vizeli İşçiler 17,25 TL 17,25 TL
Misafirler 17,25 TL 17,25 TL
Çalışan Yakınları 17,25 TL 17,25 TL
 

KİOSK Nedir ?

Kiosk (Dokunmatik Bilgi Terminali)
Kiosk sistemleri kabin içine yerleştirilmiş bir bilgisayar, dokunmatik bir ekrandan oluşan tanıtım, bilgilendirme, yönlendirme amaçlı kullanılan interaktif bir tanıtım ve hizmet terminalidir. Sistem tamamen dokunmatik olarak çalışmakta, ekranda beliren butonlara dokunularak istenilen bilgilere ulaşılmaktadır.

Ne İşe Yarar ?
ÇOMÜ Kampüsleri içersinde öğrenci ve personelimize duyuru , etkinlik ve ÇOMÜKART' kalan bakiye bilgilerini gösterebilmektedir.

ÇOMÜKiosk'lar Nerede Bulunur ?

Ösem binasında giriş katında
Eğitim Fakültesinde sem binası girişinde
Çanakkale Meslek Yüksek Okulu Girişinde
Biga İktisadi İdari Bilimler Yerleşkesinde bulunmaktadır

ÇOMÜKartla Geçiş Sorunu Durumunda: ÇOMÜKartla kapı/turnike veya kantin/kafeteryalar girişlerinde geçiş sorunu ile karşılaşan öğrencilerin öncelikle eğitim gördüğü kurumun bulunduğu öğrenci işleri servisine başvurarak, ÇOMÜKartında herhangi bir arıza olup olmadığını kontrol ettirmesi gerekir.

ÇOMÜKartta Fiziksel Hasar Oluşması Durumunda: ÇOMÜKartı üzerindeki bilgi ya da fotoğrafında silinti, kırılma, ayrılma vs. oluşan öğrencilerin eğitim gördüğü kurumun Öğrenci İşleri Birimi’ne başvurarak, ÇOMÜKart yenileme talebinde bulunması gerekir.

ÇOMÜKart Bilgi Güncelleme: İsim/Soyadı bilgilerinde değişiklik olan öğrencilerin bu değişiklikleri öncelikle eğitim gördüğü kurumun Öğrenci İşleri Birimi’ne başvurarak, ÇOMÜKartın yenileme talebinde bulunması gerekir.